Олімпіади 2018-2019 н.р.

Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Вітаємо переможців, призерів та їх вчителів!

Клас Прізвище, ім’я,  по батькові учня

 

Зайняте місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя,  який підготував учня
Українська мова та література
7 Козловська Айдан-Марина ІІІ Олефіренко Світлана

Василівна

Гончар Зоя Олександрівна

8 Мовсесян Єлізавєта Мартінівна І Коваленко Тетяна Миколаївна
9 Калмикова Юлія Юріївна ІІ Олефіренко Світлана

Василівна

Фізика
8 Бездрабко Богдан Сергійович ІІІ Логвіненко Валентина Володимирівна
Інформаційні технології
8 Лаштун Володимир Вікторович І Калмикова ТетянаВасилівна
9 Калмикова Юлія Юріївна ІІ Калмикова ТетянаВасилівна
Англійська мова
8 Жук Настасья Геннадіївна ІІІ Козлова Вікторія Олексіївна
Біологія
9 Калмикова Юлія Юріївна ІІ Кален-Гаврилецька Світлана Миколаївна
11 Вавілов Даніїл Вікторович ІІ Кален-Гаврилецька Світлана Миколаївна
Історія
8 Мовсесян Єлізавєта Мартінівна ІІІ Кочкарьова Тетяна Анатоліївна
10 Хрін Діана Романівна ІІІ Кочкарьова Тетяна Анатоліївна
11 Мірошниченко Яна Сергіївна ІІІ Кочкарьова Тетяна Анатоліївна
Географія
9 Маслюк Нікіта Олександрович ІІІ Нечипоренко Вікторія Іванівна
10 Хрін Діана Романівна ІІІ Нечипоренко Вікторія Іванівна
11 Альошкіна Тетяна Олексіївна ІІ Ніконенко Світлана Едуардівна
Правознавство
9 Сталинський Руслан ІІ Кочкарьова Тетяна Анатоліївна

 

Інформатика
10 Крючко Артем Максимович ІІІ Мучарова Людмила Іванівна
Німецька мова
8 Жук Настасья Геннадіївна І Устян Наталія Анатоліївна
Математика
8 Бездрабко Богдан Сергійович ІІ Лимарь Тетяна Миколаївна
11 Альошкіна Тетяна Олексіївна ІІ Мучарова Людмила Іванівна
Хімія
7 Козловська Айдан-Марина ІІІ Кален-Гаврилецька Світлана Миколаївна
8 Мовсесян Єлізавєта Мартінівна ІІІ Кален-Гаврилецька Світлана Миколаївна
9 Калмикова Юлія Юріївна ІІ Кален-Гаврилецька Світлана Миколаївна
10 Кучер Марина Віталіївна ІІ Кален-Гаврилецька Світлана Миколаївна
10 Хрін Діана Романівна ІІІ Кален-Гаврилецька Світлана Миколаївна
11 Альошкіна Тетяна Олексіївна І Кален-Гаврилецька Світлана Миколаївна
Трудове навчання
11 Ганзюк Денис Романович ІІ Фальченко Леонід Миколайович
Економіка
10 Альошкіна Тетяна Олексіївна І Савочка Юлія Олександрівна