Олімпіади та конкурси

Олімпіада 2019-2020 н.р.

Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Вітаємо переможців, призерів та їх вчителів!

 

 

Клас Прізвище, ім’я,  по батькові учня

 

Зайняте місце Прізвище, ім’я, по батькові вчителя,  який підготував учня
Українська мова та література
7 Гриненко Дар’я Поладівна ІІ Гончар Зоя Олександрівна
9 Мовсесян Єлізавєта Мартінівна ІІ Олефіренко Світлана

Василівна, Чабан Ольга Вікторівна

10 Ходунаєва Дарина Сергіївна ІІІ Олефіренко Світлана

Василівна

Історія
9 Мовсесян Єлізавєта Мартінівна ІІ Кочкарьова
Тетяна Анатоліївна
10 Сталинський Руслан Олександрович ІІІ Пустовойтова
Юлія Євгенівна
Англійська мова
9 Жук Настасья Геннадіївна ІІ Козлова Вікторія
Олексіївна
Біологія
8 Цаллагов Ернест Євгенійович ІІІ Овдієнко Олена Панасівна
10 Калмикова Юлія Юріївна І Кален-Гаврилецька Світлана Миколаївна
11 Кучер Марина Віталіївна ІІІ Овдієнко Олена Панасівна
Конкурс імені Т.Г. Шевченка
5 Ігнатченко Крістіна Родіонівна ІІ Чабан Ольга Вікторівна
9 Мовсесян Єлізавєта Мартінівна І Олефіренко Світлана

Василівна

Конкурс імені Петра Яцика
 3 Рудько Максим Олександрович  ІІІ  Воропай Галина Іванівна
 4  Скоркін

Максим Олексійович

 ІІ Лисенко Наталія

Петрівна

 7 Гриненко Дар‘я

Поладівна

 ІІ   Гончар Зоя Олександрівна
9 Мовсесян Єлізавєта Мартінівна  І   Чабан Ольга Вікторівна
11 Тріщенко Поліна

Сергіївна

 ІІІ   Олефіренко Світлана

Василівна

Географія
8 Цаллагов Ернест Євгенійович ІІ Овдієнко Олена Панасівна
9 Костюк Андрій  Володимирович ІІІ   Савочка Юлія Олександрівна
10 Маслюк Нікіта Олександрович  ІІІ Нечипоренко Вікторія

Іванівна

Математика
6 Веремчук Тетяна Сергіївна ІІІ Романенко Лариса Віталіївна
7 Калита Дарина Віталіївна ІІІ Мучарова Людмила Іванівна
9 Бездрабко Богдан Сергійович ІІІ Мучарова Людмила Іванівна
Правознавство
9 Мовсесян Єлізавєта Мартінівна ІІІ Пустовойтова Юлія Євгенівна
Фізика
7 Гриненко Дар’я Поладівна ІІ Логвіненко Валентина Володимирівна
8 Цаллагов Ернест Євгенійович ІІ  Логвіненко Валентина Володимирівна
9 Бездрабко Богдан Сергійович ІІІ  Логвіненко Валентина Володимирівна
Німецька мова
8 Козловська Айдан-Марина Айханівна  ІІ Устян Наталія Анатоліївна
9 Жук Настасья Геннадіївна  І Устян Наталія Анатоліївна
Хімія
7 Калита Дарина Віталіївна ІІ Кален-Гаврилецька Світлана Миколаївна
9 Мовсесян Єлізавєта Мартінівна ІІІ Кален-Гаврилецька Світлана Миколаївна
10 Калмикова Юлія Юріївна

Маслюк Нікіта Олександрович

ІІІ Кален-Гаврилецька Світлана Миколаївна
Інформаційні технології
8 Мартиненко Євеліна Стефанівна ІІІ Калмикова Тетяна Василівна
10 Калмикова Юлія Юріївна ІІІ Калмикова Тетяна Василівна
Трудове начання
9 Костюк Андрій Володимирович  ІІІ Фальченко Леонід Миколайович
9 Міщенко Альона Дмитріївна  ІІІ Середа Людмила Володимирівна